Pravidla diskuzního fóra

Pravidla diskuze pro registrované uživatele diskuzního fóra Soběstačnost.

Pravidla diskuzního fóra

Příspěvekod QNX » stř lis 20, 2013 3:49 pm

1. Každý si zde může zřídit jeden uživatelský účet. Duplicitní účty budou administrátorem smazány.

2. Každý může přispívat do všech jemu přístupných částí fora.

3. Vulgarita a agresivní chování v příspěvcích zde nejsou tolerovány.

4. Moderátoři a administrátor mohou podle vlastního uvážení editovat, přesouvat, uzamykat,doplňovat o poznámky, nebo i mazat příspěvky ostatních uživatelů.

5. Uživatel je povinen seznámit se s funkcí "Hledat" a v případě hledání odpovědi na jakoukoliv otázku tuto funkci použít. Teprve v případě, že takto nenajde odpověď, může svůj dotaz zadat formou příspěvku.

6. Doplnění příspěvku se zásadně provádí funkcí "Upravit", pokud na něj ještě nikdo nezareagoval. Doplnění přímo následujícím příspěvkem není dovoleno - tento postup snižuje přehlednost fora.

7. Funkci "Citovat" používejte pouze pro části textu. Citování celého příspěvku snižuje přehlednost fora.

8. Ve foru je přípustné zveřejňovat i sděleni komerčního charakteru, pokud přímo souvisí s tématickým zaměřením fora. Zveřejňování sděleni komerčního charakteru, které s tématem fora nesouvisí, je zde zakázáno a bude vymazáno.

9. V případě nutnosti mohou administrátoři zasáhnout a zjednat pořádek odpovídajícím způsobem, včetně možnosti okamžitého zablokování přístupu uživatelů.

10. V příspěvcích se zaměřujte na teoretické nebo praktické řešení témat spojených se soběstačností a permakulturou. Na pokec bez takového obsahu využijte jiná diskuzní fóra.

11. Příspěvky odesílejte do správných témat. OT příspěvky mohou být smazány.

12. U příspěvků uvedených v části fóra s názvem "Pokec" bude k dodržování pravidel větší tolerence a nebude tam dbáno na přehlednost. Občas bude toto téma pročištěno vymazáním. Nepoužívejte ho tedy k vkládání příspěvků, které jsou důležité a užitečné.

13. Při porušování výše uvedených pravidel bude uživatel varován. V případě častého porušování pravidel bude účet uživatele zablokován na dobu jednoho týdne. V případě opakovaného porušování pravidel bude uživatelský účet zablokován natrvalo.

14. V příspěvcích nezveřejňujte obsah porušující zákony ČR a ani k porušování zákonů nenabádejte.

15. Uživatel svou registrací dává souhlas ke zpracování a archivování uvedených údajů.

16. Uživatel svou registrací dává souhlas k využití kontaktní e-mailové adresy k zasílání informací spojených s provozem fóra a obchodních informací z oborů soběstačnost a permakultura (tento souhlas může kdykoliv odvolat).
QNX
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 973
Registrován: čtv led 01, 1970 1:00 am

Zpět na Pravidla fóra Soběstačnost

cron